×
 x 

Cart empty
Shopping cartCart empty

Motorcycle fairings for

Articles

Home

Vítejte na stránkách Sebimoto - výrobce kapot pro motorky

Vyrábíme motocyklové kapotáže z vysoce kvalitní polyesterové pryskyřice vyztužené skelnými vlákny (GFK), karbonu (CFK) ručně laminovaného vysoce kvalitní polyesterovou pryskyřící na bási isoftalové kyseliny do transparentního gelcoatu nebo kombinace karbonového a kevlarového vlákna (K-K).

Sebimoto nabízí motocyklové kapoty pro věhlasné značky motocyklů, jakými jsou - Suzuki, Yamaha, Honda, Aprilia, KTM, BMW atd.

Cena dopravy kapot pro motorky

Protože prodáváme naše kapoty nejen v České republice, ale po celém světě, snažíme se minimalizovat náklady na jejich dopravu.. Hmotnost kapot není obzvláště vysoká. Když si objednáte více kusů, pokusíme se do jedné krabice naskládat co nejvíce kusů najednou.

Z tohoto důvodu nezobrazujeme cenu dopravy v průběhu objednávky – nejprve vypočítáme cenu dopravného, a tu vám zašleme k odsouhlasení.

Nezávazná objednávka motocyklové kapotáže

Když si objednáte kapoty pro motorku v našem internetovém obchodě, spočítáme přesné náklady na dopravu na základě Vámi uvedené adresy, a pošleme Vám emailem celkovou cenu k potvrzení objednávky.

Proto je objednávka v našem eshopu nezávazná, dokud nepotvrdíte celkovou cenu včetně dopravného emailem. Následně vám zašleme podklady pro platbu.

Back to top
Need help? Contact us!
2000 characters left